Gastro obaly

Naši širokou nabídku gastro produktů jsme rozšířili o kategorii gastro obalů určených pro balení, odnos a rozvoz hotových jídel. 

Jídelní misky (PP) -kvalitní misky pro zatavování do fólie nabízíme v mnoha rozměrech, několika barvách, přičemž všechny tyto zatavovací misky jsou vyrobeny z plně recyklovatelného materiálu.Výhodou zatavovacích misek mimo jiné je, že v nich lze jídlo konzumovat, ale také ohřívat v mikrovlnné troubě a rovněž po zákonem danou dobu ve správných podmínkách skladovat.
Dále potom kvalitní vícevrstvé zatavovací fólie, které jsou určené pro balení na zatavovacích strojích pro uzavírání misek. K určitým typům zatavovacích misek nabízíme rovněž víčka, která nahrazují zatavovací fólii.Pro balení misek nabízíme manuální balící zatavovací stroj + výběr základních desek (matric), který se hodí do menších a středních gastro provozů a umožňuje snadno, rychle a bezpečně balit hotová jídla zákazníkům na rozvoz, ale také těm zákazníkům, kteří si své jídlo chtějí odnést domů.

Menu boxy na jídlo (XPS)- nabízíme ve variantách menu box 1 dílný, menu box 2 dílný a menu box 3 dílný. Extrudovaný polystyren připomíná pěnový polystyren, liší se však metodou výroby a lepšími vlastnostmi. Je pevnější, lehčí a má lepší izolační vlastnosti.

Menu boxy na jídlo (XPP)- nabízíme ve variantách menu box 1 dílný, menu box 2 dílný a menu box 3 dílný. Jsou odolné vůči vodě, oleji, horkému jídlu, 100% recyklovatelné, vyrobeny bez použití recyklátu (což zaručuje 100% garanci bezpečnosti pro styk s potravinami) a vhodné k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Termo misky (XPP) - nabízíme ve variantách 350 ml a 500 ml + víčka (PP). Jsou určeny pro přenos a převoz teplých i studených pokrmů (polévky, zmrzliny, saláty…atd.).

Tvarované obaly (PVC)- obaly se vyrábí ze zdravotně nezávadné vinylové fólie, která vyniká nízkou propustností pro kyslík. Obaly jsou standardně vyráběny v transparentním a bílém provedení.Typy výrobků : kelímky, vaničky, víčka na kelímky a vaničky.

Zpět - Zařízení pro gastronomii