Varná technika ALBA

Alba Hořovice je ryze český výrobce s více než 120 letou tradicí výroby. Proslulá kuchyňská zařízení si našla statisíce spokojených zákazníků v řadě zemí, konkrétně v restauracích a jídelnách, velkokapacitních kuchyňských provozech. Alba má stabilní konstrukci a spolehlivost.

V řadě Standard jsou k dispozici celoelektrické sporáky s troubou, elektrické vařidlo, kombinovaný sporák s el. troubou, plynové vařidlo, stoličky, univerzální robot RE22 a RE24, elektrické pece skládající se z jedné, dvou a tří trub.

V řadě Classico 700 jsou k dispozici sporáky, elektrické, plynové, kombinované, sporáky se sklokeramickou deskou, indukčním ohřevem, s plnou tálovou deskou, vařiče těstovin, vodní lázně, fritézy, multifunkční a smažící pánve, elektrické kotle, grilovací desky.

V řadě Classico 900 jsou k dispozici sporáky, elektrické, plynové, kombinované, sporáky se sklokeramickou deskou, indukčním ohřevem, s plnou tálovou deskou, vařiče těstovin, vodní lázně, fritézy, multifunkční a smažící pánve, elektrické kotle, grilovací desky.

Tohle vše se dá kombinovat v konzolovém systému. Systém je vyráběn z nerez oceli 18/10. Jedná se o jednoduchý variabilní montážní systém s minimální náročností na prostorový zábor a nadčasovým designovým uspořádáním. Tenhle systém je desinově, hygienicky, prostorově i cenově zajímavým řešením novodobé moderní kuchyně.

Zpět - Zařízení pro gastronomii