Úvodní stránka>Výrobky z plastů>Atypické přepravní bedny

Atypické přepravní bedny

Přepravky se vyrábí pro nejrůznější použití. Kusová a malosériová výroba umožňuje zapracovat do výrobku celou řadu zákaznických požadavků (rozměry, použitý materiál, barevné provedení atd.). V minulosti byly vyráběny přepravky např. pro cataringovou společnost specializující se na pořádání velkých akcí pro stovky lidí na nejrůznějších místech.

Při návrhu a výrobě bylo zohledňováno následující:

- všechny použité materiály musí být zdravotně nezávadné, nenasákavé s hladkými vnitřními i vnějšími povrchy, dobře čistitelné (do přepravek je po akci ukládáno také špinavé nádobí, často v přírodě, někdy i za deště). Vše se pak čistí až v zázemí cateringové společnosti

- velmi robustní provedení pro mimořádné zatížení (až 35 kg), časté stěhování a hrubou manipulaci

- vodotěsné provedení včetně svarů

- tvar vnitřního členění přepravky umožňuje uložení jen jednoho konkrétního druhu nádobí

- stohování přepravek na sebe a zajištění jejich stability pro přepravu a hromadné stěhování

- zachování stejného půdorysu přepravek pro možnost stohování přepravek obsahující různé druhy nádobí

- do přepravek musí být ukládáno jen přesné množství konkrétního nádobí. Při pohledu na sloupec přepravek je pak hned jasné, kolik a jakého nádobí obsahuje.  

- provedení přepravek ve firemních barvách společnosti

Uvedeným požadavkům se podařilo vyhovět. Vznikly tak unikátní přepravky na uložení skleněných talířů o průměru 35 cm, které musely být skladovány odděleně, aby se nepoškrábaly. Dále pak přepravky na sklenice na víno, vodu, šálky s podšálky, talíře různých velikostí, stříbrné příbory s rozdělením na nože, vidličky, lžíce různých velikostí atd..

Zpět - Výrobky z plastů